Datafox SE BLOG Different development ideas, articles presented here

Euroala kiireima hinnakasvu tõttu on Eesti majandus jõudnud langusfaasi, millega toimetulemiseks lähevad paljud kulude kärpimise teed, ent siin tuleb ühel hetkel piir ette. Seetõttu on mõistlik kärpekääre kombineerida investeeringutega ärilisse digipöördesse, kus võimalused efektiivsuse kasvatamiseks on piiritud ning loovad nutikal tegutsemisel juba õige pea kokkuhoidu ka rahas, kirjutab tarkvaraarenduse müügijuht Hardi Ots.


read more

Datafox Software Engineering aitab ettevõtetel taotleda EASist eurotoetusi äriprotsesside digitaliseerimiseks ja automatiseerimiseks, millega saab rahastada kuni 50% arenduskulust, kirjutab tarkvaraarenduse müügijuht Hardi Ots. Hiljem saame aidata ka toetatavad tegevused ellu viia, tehes selleks vajalikud tarkvaraarendused.


read more

Datafox Software Engineering arendas interaktiivsete inforakenduste pakkujale 3D Wayfinderile uue sisuhaldussüsteemi (CMS) puutetundlike infokioskite ja -tahvlite tarbeks.


read more

Vaatamata meie pikale ajaloole e-riigina on äriprotsesside digitaliseerimise tase Eestis pigem madal. Meie tarkvaraarenduse tütarettevõtte Datafox Software Engineeringu tarkvaraarenduse müügijuht Hardi Ots kirjutab, kuidas seda muuta.


read more

Kõik, kes on kokku puutunud e-äri spetsiifikaga teavad, et e-äri koosneb paljudest erinevatest nüansidest. Et edukalt teha e-äri on peaaegu et kõigil selleks loodud kodulehed ning paljudel lisaks selle ka veel e-poed. Lisaks on kõige selle tööshoidmiseks vaja raamatupidamistarkvara ning samuti ei ole võimalik hakkama saada ilma laoarvestuseta. Ning kõik need süsteemid peaksid ideaalis omavahel olema suutelised tõrgedeta suhtlema.


read more
Back to top